O nas PDF Drukuj

STUDIO TAŃCA I RUCHU EFECT TO MIEJSCE DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW TAŃCA!!!

 

 

 

 

 

Studio Tańca i Ruchu EFECT powstało w 2011 z myślą o tych wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą nauczyć się tańczyć i doskonalić swoje umiejętności taneczne oraz zdobywać nowe jak również aktywnie spędzić czas, zadbać o własne zdrowie i sylwetkę.

Zajmujemy się nauką tańca w szerokim zakresie, począwszy od kursów dla dzieci i młodzieży, a kończąc na zajęciach ruchowych dla dorosłych. W ramach organizowanych zajęć oferujemy: kursy tańca towarzyskiego i użytkowego, latino solo dla pań, taniec dla dzieci i młodzieży. Oferujemy także kursy tańca  i lekcje indywidualne dla par narzeczeńskich. Systematycznie udoskonalamy naszą ofertą wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Starannie dobrana kadra doświadczonych instruktorów, doskonale przygotowana, gwarantuje wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz dba o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. Nasi instruktorzy to osoby pełne energii, które nie tylko profesjonalnie przekazują posiadaną wiedzę, ale także potrafią zarazić swoją pasją.

Lucyna Kurzydem        

Założycielka i właścicielka Studia Tańca i Ruchu Efect.Pasjonatka tańca towarzyskiego. Od dzieciństwa związana z tańcem i aktywnością fizyczną. Na co dzień promująca zdrowy i aktywny tryb życia. Do dnia dzisiejszego systematycznie udoskonala swoją technikę, umiejętności i wiedzę taneczną na różnorodnych szkoleniach i warsztatach tanecznych. M.in. wyższe wykształcenie pedagogiczne, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie pozwala jej na prowadzenie zajęć tanecznych i ruchowych w różnych grupach wiekowych. Posiada również duże doświadczenie praktyczne zdobyte poprzez wieloletnie prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Taniec to dla niej przede wszystkim dobra zabawa i pozytywna energia, która zbliża do siebie ludzi. Dzięki temu jej zajęcia to nie tylko rutynowa nauka kroków i figur, ale przede wszystkim lekcja radości czerpanej z muzyki, ruchu i tańca.

 

Opinie o nas

Ola i Lucjan - razem z mężem zapisaliśmy się na zajęcia indywidualne do Lucyny Kurzydem, przygotowujące do pierwszego tańca weselnego. Nie wierzyłem, że coś z naszego "beztalencia" można zrobić! Nigdy w życiu nie tańczyliśmy tańców towarzyskich! Ale już od pierwszych zajęć pokochaliśmy taniec! Pomimo, że jesteśmy parą troszkę wstydliwą to dzięki niesamowicie przyjaznej atmosferze jaką stworzyła Lucyna przełamaliśmy nasz wstyd i z chęcią ćwiczyliśmy wszystkie taneczne figury. Lucyna to naprawdę wspaniała i ciepła osoba z ogromną pasją do tańca. Ostatecznie nasz taniec wyszedł rewelacyjnie, goście weselni byli w ogromnym, naprawdę OGROMNYM szoku mając ciarki i łzy w oczach! Czuliśmy się jakbyśmy zatańczyli jak gwiazdy z programów tanecznych! Naprawdę każdemu polecamy Studio Tańca i Ruchu EFECT, bo jesteśmy żywym przykładem na to jak z niczego stworzono nienagannych tancerzy, którzy dzięki zdobytym umiejętnościom, już nigdy nie będą podpierać ścian na imprezach.

 

 

Magdalena - zdecydowaliśmy się na uczestnictwo w zajęciach ponieważ chcieliśmy się przygotować do ślubu. Stwierdziliśmy, że takie „obycie z parkietem” może nie uczyni nas tancerzami, ale pozwoli nam się czuć pewniej. Tak tez się stało, co więcej minął rok od naszego ślubu a my ciągle chodzimy na zajęcia! Bardzo szybko się okazało, że Lucyna jest sympatyczną osobą, przed którą nie czujemy strachu. Nie zawsze pamiętamy kroki z poprzednich zajęć, a do tego jej umiejętności i jej niesamowita aparycja motywują do tańczenia. Te zajęcia są dla nas ważne, bo dzięki nim możemy z mężem spędzać wspólnie czas, robiąc coś dla siebie. Jest to również coś intymnego, coś, co nas zbliża. Mieliśmy także okazję poznać ludzi, z którymi spędzamy czas nie tylko na parkiecie. A wszystko to zawdzięczamy Lucynie. Nie czujemy presji, czy wstydu dzięki czemu z chęcią chodzimy na zajęcia. Mam wrażenie, że znam Lucynę od lat, niczym dobra znajomą. Zapisanie się na zajęcia to inwestycja, która opłaciła się na każdy możliwy sposób.

 

 

Karolina i Jacek - do skorzystania z zajęć skłoniła nas uroczystość wesela, na którą chcieliśmy przygotować profesjonalnie pierwszy taniec. O Studiu Tańca Efekt dowiedzieliśmy się przede wszystkim z internetu. Chcieliśmy usłyszeć szczera opinię o naszych możliwościach tanecznych, a co za tym idzie skorygować błędy, które popełnialiśmy. Zajęcia prowadzone były zawodowo, a Lucyna okazała się cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Jej doświadczenie oraz uwagi, które nam przekazała sprawiły na twarzach naszych gości weselnych zaskoczenie i podziw dla efektów jej pracy. Jest uśmiechniętą, szczerą i otwartą na nowych ludzi osobą, a także konkretną i rzeczową nauczycielką. Jesteśmy bardzo zadowoleni i bez wahania możemy polecić ją innym parom.